Hakkımızda

2008 yılında kurulan Kenaroğlu Avukatlık Bürosu, İstanbul merkez ofisi ve Ankara ve İzmir irtibat büroları ile Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukukunun tüm alanlarında faaliyet göstermektedir.

Alanlarında yetkin avukatlar, marka-patent vekilleri, araştırma görevlileri ve destek personellerinden oluşan ekibimiz otomotiv, moda, medya, alkollü içecekler, telekomünikasyon, yazılım, elektronik, perakende, ilaç ve tekstil gibi çeşitli sektörlerden yerli ve yabancı firmalara etkin ve sonuç odaklı danışmanlık, avukatlık ve marka-patent vekilliği hizmetleri  sağlamaktadır. Ekibimiz, yerli ve yabancı firmaların Türkiye ve dünya çapında marka portföylerini başarıyla yönetmesinin yanı sıra, Türk mahkemeleri önünde yürütülen dosyalardaki başarıları ile de tanınmaktadır.

Uzman araştırmacılardan oluşan araştırma departmanımız altında sunulan hizmetlerimiz, müvekkillerimizin sınai haklarının tam kapsamlı korunmasında önemli bir unsurdur.

Türkiye'de sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, yerli ve yabancı müvekkillerimizin başta Orta Doğu ve Afrika olmak üzere, dünya çapındaki marka portföylerinin de tek elden ve güvenilir biçimde yönetimi için bölgedeki iş ortaklarımız vasıtasıyla hizmet vermekteyiz.

Fikri ve sınai haklar alanındaki uzmanlığımız müvekkillerimizin her türlü talep ve ihtiyacının hızlı, etkin ve öngörülebilir şekilde çözümlenmesini sağlarken; butik hizmet anlayışımız her müvekkilimize yaratıcı, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunma imkânı vermektedir.

Büromuz INTA, MARQUES, AIPPI ve FICPI başta gelmek üzere sektörün önde gelen birliklerinin aktif üyesi olup, The Legal 500, WTR 1000, IAM 1000, Managing IP gibi dünyaca ünlü bağımsız kuruluşlarca Türkiye'nin en başarılı fikri mülkiyet büroları arasında derecelendirilmektedir. 

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni